Ide si tehotenstvo naozaj užívať? Skúste to!

Jde si těhotenství opravdu užívat? Zkuste to! 

Máme pro Vás pár bodů/typů, jak na to!

  • 1) Jste unavená? Dopřejte si spánek! Spánek je v těhotenství důležitý nejen pro maminky, ale i pro miminko. Když na Vás přijde únava, odpočiňte si.
  • 2) Pořiďte si různé vitamíny, které Vám dodají energii, posílí imunitu a také se Vám třeba zlepší pleť, nebudou Vám padat vlasy, nebo lámat nehty.
  • 3) Vyhoďte staré pánské oblečení, nebo věci velikosti xxl ze svého šatníku. Sáhněte po počítači a objednejte si pohodlné a krásné oblečení pro těhotné. Najednou se budete cítit krásně a to je v takovém jiném stavu opravdu důležité.
  • 4) Nechte se zvěčnit i se svým narůstajícím bříškem. Není krásnější vzpomínky, než když si můžete prohlížet zachycené první okamžiky Vás a Vašeho miminka už od začátku. Navíc fotografové mají spoustu trendy doplňků a inspirací. Zkuste to!
  • 5) Máte chuť na sladké? Na ten krásně zdobený dort s karamelem? Dejte si ho! Neodepírejte si nic, na co máte chuť. Říká se, že všeho moc škodí a nic se nemá přehánět, ale nebojte se, jeden dortík si dát můžete (nebo klidně dva 😁).
  • 6) Neanalyzujte se. Udělal se Vám pupínek? Nevejdete se do svých oblíbených kalhot? Máte oteklé nohy a tudíž neobujete lodičky? Zapomeňte na to. Těhotenství si žádá určité změny. Ale vždy si pamatujte, že jste to pořád Vy, i když máte pupínek, nebo neobujete jehly. Pořád jste krásná a již brzy budete i krásná maminka!
  • 7) Vyzkoušejte přírodní kosmetiku. Uvidíte, jaké zázraky dokáže. I třeba taková měsíčková mast má dokonalé účinky na popraskané bříško, či jiné partie.

Buďte pozitivně naladěná. To nejdůležitější co vy i miminko potřebujete je, aby se maminka cítila dobře a v klidu. Poslouhejte hudbu, kterou máte ráda, tancujte si, užívejte si a především mějte ráda sama sebe, věřte, že máte proč!❤
Jak jste zvládli těhotenství vy? 🙂 Užili jste si ho? 🙂 Zažili jste nějakou vtipnou situaci? 🙂 


Povězte nám o tom do komentářů zde...